Silně vzrušená na pedikuře

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 19. 8. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1172×

V životě by mě nenapadlo, že se s toho udělám. Řekl mi. "Sundej si ponožky a udělej si pohodlí." Já si stáhla vánoční dárek od maminky a uvelebila se v křesle. Napustil káď a já do ní položila zmrzlé nožičky. Venku je fakt hnusně na to, že je květen, si přijdu jak před Vánoci, kdy jsem v zimě narychlo sháněla dárečky. Kdy už bude teplo? Chci nosit sukýnky a vyhřívat se na sluníčku jak had.

Příjemná hudba hraje a já se oddávám snění, že brzy bude fajn.

Šla jsem jen na pedikuru. Trošku se dát do pořádku, abych byla sexy. Nečekala jsem, že se o mě postará chlap a bylo mi z toho tak nějak zvláštně, styděla jsem se! Když mě poprosil, abych vytáhla nohu z kádě, hanbila jsem se za své nohy. Já se přes zimu o ně nestarám. Přejel mi dlaní po noze a já s přivřenými víčky ztěžka oddechovala...  "To je trapas!" 

Co si o mě bude myslet? V salonu nikdo a on se důkladně stará o mé chodidla, má jemné prsty a mě to šimrá, párkrát cuknu a on mi povídá. "Uvolni se." Jenže o nejde! Položí mou nohu do klína a já cítím přes kalhoty jeho úd. Tváře mi zrudnou, prsty klikám na jeho penis a mu jen cuká v koutcích a nechává si to ode mě líbit. Jak ho tak pozoruji, uvědomuji si, že se mi líbí. Kdyby nezůstalo jen u toho, byla bych ráda. Jenže jak na to? Nemůžu mu přece přímo říct...

"Ráda bych tvé prsty ucítila jinde."

Jsem taková stydlivější, ale v podvědomí bych si přála, aby mi to udělal hned na místě.

Jsem trochu vzrušená, zdá se. Cítím jak mi kalhotky vlhnou a když mi masíruje prsty na nohou, přivřu víčka a povzdechnu si. Proboha ovládej se! Opakuji si, když zbystřím jeho šibalský pohled.

Dělá mi to příjemně a já se i příjemně cítím.

Chtěla bych to, chce to i on?

Masíruje takhle každou zákazníci?

Říká mi. "Polož se celičká" a křeslo naprogramuje, abych byla skoro v leže. Vstane a tře mi nožky o sebe na svém klíně. Roste mu, vidím to a usmívám se na něj. Doufám, že to přes džíny, které mám na sobě nejde vidět, jak jsem vlhká. Úsměv mi opětuje a já se rozplývám. Nesmím na to myslet!

Zavřu oči a přes sebou obrázek toho, jak se svléká a chce mi to udělat.

Olizuji se na rtech, chci sex!

Pak někdo vstoupí a on povídá. "Dnes už mám plno, zastavte se zítra."

Po očku sleduji, každý jeho pohyb a když zamkne dveře, zaraduji se.

"Kde jsme to přestali?" optá se a znovu chytí mé nožky do rukou.. 

Je takový pozorný a když mi namaže nožičky olejíčkem, vybuchnu a zasténám, jak bych ho měla v sobě. Nepřestává a pokračuje dále. Já se udělám, vím to, prsty mi proplétá mezi mými a všechno tak klouže a působí mi slast, že zatnu ruce do křesla a pomocí svalů si přivodím orgasmus.

Pak otevřu oči a on nade mnou s úsměvem na tváři, povídá... "Užila sis to?"

Po vzrušujícím vrcholu okamžitě zrudnu. Je mi trapně a bez sexu jako takového, odcházím s kartičkou v ruce na které mám napsáno, kdy se mám zastavit příště.

Doufám, že bude hezky, ráda bych si vzala sukýnku a snad příště odejdu ze salonu ukojená po všech stránkách. Zažili jste to taky? Já teď poprvé... 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a deset