Staročeská májka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 30. 4. 2015 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 2081×

První máj lásky čas, transparent jak kráva přes celou hospodu.

Asi aby lidi ze vsi nezapomněli a chlapi měli o důvod víc se ožrat ...mi to tak přijde.

 "No tak pohni, musíme jít" křikla na mě Michala a já s nechutí vylezla před dům s prosbou:

"Nechceš jít sama?" Michala na mě hodí nevraživý pohled a rázně poví "Nevymýšlej, je to tradice a ty jsou od čeho? ...No přece, aby se na ně nezapomnělo"

Pitko, povzdechnu si a v krajkových šatech s májíčkem v ruce, kráčím s Míšou od domu ke domu a škemrám peníze se stromečkem na dřevěném talíři.

"Víš proč to děláme, ne?" optá se mě jak kráva, když vidí můj znechucený výraz. "Jo vím, aby jsme měli čím zaplatit v hospodě!" odseknu a Míša mě pohladí po vlasech. "Tak vidíš, chytrá holka, trochu se ale usmívej, vypadáš jak zkažené rajče!" odvětí a culí se na každého jak kráva a já mám dělat totéž.

"No vůbec!" Nesnáším ty trapný zvyky a tradice, které dnes už nikde nikdo neuznává, jen tu si přijdu jak v době kamenné!  "Každé svátky, abych ze sebe dělala jen píču" povzdechnu si a Michala mi vrazí pohlavek. Synci v lese trhají stromky a dělali z nich staročeskou májku a já abych chodila po vsi jak žebrák. "Já se na to můžu vyjebat!" povídám Michale, když na talíři vidím za půl dne jen 56 korun.

"Zajdi ještě tady, já skočím vedle a usmívej se! ...tam hodně dávají, pomůže nám to!" Když mi Michala slíbí, že to bude můj poslední barák a pak si můžu jít kam chci, hned jsem vysmátá jak to lečo. Ťukám na dveře s úsměvem na rtech a po chvílí mi přijde otevřít muž, který na sobě krom trenýrek nic nemá . "Tak Vás tady Vítám, pojďte dál, skočím si pro peněženku" Sympaťák, toho ani neznám a to tu žiju odjakživa. Má to v baráku moc hezký, nabídne mi ledový čaj a ptá se mě, kolik jsme vybraly? "Žádná sláva" povídám mu smutně a on mi nabízí 1 000 koru, když se s ním pomazlím.

Tisícovka je dobrá. To by Michala koukala, pomyslím si a kývnu na nabídku pána.  Ten si ke mě přisedne a na televizi pustí porno. Holka si to tam rozdává se dvěma chlapy a já se nestačím divit, jak to zvládá. Je mrštná a z toho civění, mě taky broskvička zašimrala.

"Jak se ti to líbí?" optá se, když si všimne, jak upřeně hledím na televizi. Nemám slov, jen se usmívám jak káča a on rukou zajede pod mou sukýnku, a prstíkem krouží kolem mé broskvičky. Je to moc příjemné a já u toho krásně vlhnu. Tisícovka na stole a já mám chuť dělat to, co je na tom videu. Klidně i zadarmo ale to mu nemůžu říct. Sbalím penízky a optám se "Co mám dělat?" a on mi říká "Moc by se mi líbilo, kdyby sis s ním pohrála" Stojí mu a já mu přes trenky honím, ale on mě zastaví a rovnou si je svlékne "Takhle tu bude lepší pokračuj" Ušklíbnu se a honím mu ho a zírám přitom chvílema na video, které mě hrozně rajcuje.

Když sklopím hlavu a laskám mu penis, nabere mě rukou zezadu a taky si u toho hraje s mou kundičkou. Božínku, to je příjemný! Plivnu mu na ptáka a kouřím mu ho celého v puse. Vzdychá a ze mě už taky vypadávají samohlásky a vzájemně se laskáme. Když mi roztáhne nožičky a začne mi jí lízat, nedokážu se ovládat a hrozně moc u toho křičím.

Líbí se mu to a v poloze 69 mi provádí nádherný věci, prstí mi jí a líže obě dírky, ale když se snaží o zasunutí prosím ho "Do prdele, ne!"  Pohladí mě a poví s povzdechem "Neboj, nebude to bolet" Nejdřív mi píchá kundičku a sem tam jeho prstík sklouzne do zadečku, že mi to až tak nevadí. Jsem spokojená, když mám broskvičku plnou a nechávám se unášet atmosférou.

Když mě ale rozdivočí jak prase, necítím ani bolest, když mi protáhne zadek svým čurákem a střídavě mi píchá obě dírky. Střídáme polohy a na videu už běží jen titulky, když v tom se otevřou dveře a Michala s nějakým chlapem vlezou dovnitř  "Vy už si tu mrdáte" poví borec a já s pusou dokořán, tlemím na Michalu.

"Tak proto jsi mě tu poslala, co?" vykřiknu a ten druhý mi už strká do úst ptáka, abych se uklidnila. Rozčílilo mě to, to nemohla říct rovnou?  ...šukají mě dva a já jsem z toho mírnější, a místo nadávek jen slastně sténám. Míša se přidá a líže mi kundičku, zatímco jí jeden píchá. Pěkně ve čtyrech šukáme jak králíci a když mám semeno snad i ve vlasech, a chlapi se jdou umýt, ptá se mě Míša "Kolik ti dal?" Říkám jí litr a ona "Ten hajzl mě dal minulý rok jen pětistovku" Rychle se oblečeme a utíkáme za kluky do lesa, kde už si užíváme každá zvlášť. 

Až teď mi došlo, proč ta Michala tak lpí na tradicích. Děvka!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.44.*** | 4.4.2016 08:10
drsné smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 4.4.2016 20:36
přijde Ti?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a deset