Šukání v autobuse

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 8. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1650×

Už od rána mě tuze svrběla čurina. Jenže zdržovat se doma kvůli šukání, nepřipadalo v úvahu. V autobuse povídám bez ostychu svému frajerovi.

"Ošukej mi jí."

a on jenom...

"Teď?"

"Jistě , že teď, nejlépe hned."

Povzdechnu si a on vytáhne z kalhot svého božského čuráka a přejíždí mi s ním po rtech. Lidi byli ale má chuť byla silnější, než ty řeči co přihlížející vedli a tak jsem mu ho sjela zleva, zprava, až se mu čurák naježil a pořádně stál. Můj frajer má velké péro, tvrdé jako kámen, když na věc přijde a ukojí tu mou lačnou pitku kdekoliv. Strhám ze sebe hadry a pánové s úsměvem na rtech hledí. Můj kanec to má rád, když mě cizí okukují a tak mi ho cpe před všudepřítomnými až do krku a já hltám jeho péro, až se mi tvoří boule za ušima. Pitka vlhne je pěkně mokrá, projedu si jí prstíky a strašně mě to nutká si jí nechat ošukat ze všech stran. Řidič autobusu jede dál, nezastavuje, jen v zrcátku se sem tam podívá jak ze sebe vydám...

"Ááách..."

Krásně mi čvachtá, jak mi jí nabije a přiráží. Pevně mě drží a šuká. Svíjím se na něm a chci ho cítit hezky hluboko. Nadskakuji a on mě drží a nabodává na svůj kůl. Je to nádherné, bradavky mám vztyčené a jsem u toho dosti hlučná. Babky už drbou a nejspíš závidí, puberťáci se hihňají a pánové pasou oči.

"Jebej mě!"

...křiknu blahem a můj jebe, co mu síly stačí. Mrdá tu mou kundičku až je červená. Je to bombastické, nač dupat doma, když si cestou mohu zašukat ještě líp. Jeho horké semeno mi skončí na břiše a já prsty roztírám mrdku po těle. Olíznu prstíčky a schoulím se k mému frajerovi, který pobídne mužské pokolení.

"Chcete taky?"

Jak řidič zastaví, vyslechnu si, jak jsem dobrá a od ženských...

"Že tě hanba nefackuje ty couro!!"

...ale mám z toho dobrý pocit. Toto hodlám provozovat častěji a co Vy, nechcete se k nám přidat?  Zažili jste už něco podobného? Pište pod článkem. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a deset