V mraveništi se ženáčem

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 5. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1245×Stalo se Vám to? Prý že jdem na houby. Jóó, houby.

S kámošem...no...pěknej kámoš, když mě svalí do prvního houští..Ne, nemůžu to všecko svádět na něj, to bych teda kecala.

Už když mi volal, jestli se mi nechce zahoubařit, nemusel mi říkat dvakrát. Vždycky se mi hodně líbil a viděla jsem v tom příležitost.

Nejsem já blbá ? Myslela jsem na romantiku, on na sex. Když jsme zaparkovali a vcházeli do lesa, volal na mě, že se mám držet poblíž, zná prý místa, kde si to určitě užijem.

Tím mě dostal... já myslela na houby, on už měl jiné plány. Vyšli jsme do prvních houštin, pár hříbků v košíku a já jsem očekávala " úrodu " těch nejlepších. Ale taky jsem se snažila držet co nejblíž k němu a po očku pozorovala, jestli přece jen...vzpomněla jsem si, že má u sebe láhev s pitím a tak 
jsem toho využila.

Vytáhl z batůžku láhev a když mi ji podával, podržel o pár vteřin ruku déle, než musel. A když mě vyzval ke chvíli odpočinku, celá šťastná jsem přikývla usadila se vedle do trávy.

Pokecávali jsme tak o všem a o ničem, když mě vzal kolem ramen a položil mě. Jak romantické ! Začalo to asi tak, jak to všichni známe. Během chvilky jsem byla, jak mě Pán stvořil a on také.

Vychutnávala jsem si jeho tělo, přiváděl mě k šílenství a dávala jsem to patřičně najevo...když se ozvalo opodál zakašlání... Ztuhli jsme oba a rychle se skryli pod rozházené oblečení. Co Vám budu říkat, já vdaná, on ženatý, hlavou nám prolétl úlek, co nás může čekat.

Jenže - nikdo se nevynořil a my se raději rychle oblékli a spěchali jsme zpět k autu. Začala jsem pociťovat 
jakési pálení na zadku...kruci, co to je? Nic, vlezli jsme do krmelce, že se musíme podívat, než pojedem zpátky.

Když jsem stáhla kalhoty a vystrčila zadeček, rychle jsme oba zapomněli na opatrnost a vrhli se na sebe. Seno píchalo, on píchal a já s rozpáleným zadečkem měla chuť dvakrát takovou! Když mě otočil na čtyři, napíchl mi pitku a mačkal mé půlky, byla jsem na vrcholu blaha.

Když jsme upocení a spokojení jeli zpátky, vysadil mě raděj kousek dál, a začala má trnitá cesta domů.

Strach z prozrazení....

Manžel už byl doma z práce, když mě viděl, zajásal na hříbky a ani si nevšiml mé pobledlosti.  Rychle jsem zalezla do sprchy a pak rychle do županu,

aby mu unikl pohled na můj stále rozpálený zadeček.... jenže...

jemu jsem neunikla...!

Když mě napíchl u kuchyňské linky a dodělával, co jiný začal, zapomněla jsem na celý svět a přirážela jak v tanečním maratonu. 

Pro tento den mi to prošlo....je to už pár týdnů a snad.....neobjevím někde fotky, třeba z mobilu ?

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a nula