Víkendový úlet

Napsal Sexy.Lucca-blog (») 20. 10. 2012 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 3090×

Tak to stálo za to! Nevíte co, že? Většina chlapů sní o pořádné mrdačce se dvěma babama.To já to vidím  jinak. Já + tak sehnat dva pořádné klacky, co něco vydrží.

Rozpustile jsem se dala do díla na chatu v "Lidéčku"a umachrovaní samci se předháněli, kdo by mi to udělal líp.Znáte to, písmenka a ještě v šepotu, nadržená fantazie.Ale nakonec jsem si přeci jen vybrala a domluvili jsme se na právě uplynulý víkend. Jsem kunda mrdavá, ale už od čtvrtka jsem jí dala pokoj, abych si to pak jak se patří užila.

A v sobotu navečer jsem vyrazila na hory, kde měl chatu jeden z nich. Ti dva už se měli mezitím sejít a počkat na mně společně. Stalo se, společně mně pak navigovali mobilem, abych jim nezabloudila potěšit se jinam. Jen jsem vylezla z auta, už kolem mně skákali a čekali na mně s večeří při svíčkách.

To už něco slibovalo. Popili jsme něco dobrého moravského vínka, když navrhli společnou sprchu. Společně mně svlékali a ani já jsem nebyla pozadu. Jejich klacky byly hned v pozoru a i já si musela hned strčit ruku do kundy, jak mi z toho svrbělo. Druhou jsem popadla nejbližšího čuráka, trochu po pohonit a do pusy vzít toho dalšího. To byla hostina! Chlapi mě sprchovali a já se nedočkavě mrdala.

Pak jsem si je musela taky osprchovat já, zatímco oni se věnovali mým oběma dírkám a kozám, které už nedočkavě mířily přímo na ně.  Příroda mě obdařila hezky, tak měli chlapi co dělat a moje horká krev nás rychle vyhnala do patra na širokou postel. Křičela jsem rozkoší, z kundy mi teklo proudem a měli co dělat, aby dostáli svému slovu, to si pište. Věčně plná pusa,  postříkané kozy a když nešlo vydržet, ruka v kundě rejdila, zatímco druhý měl plnou pusu mých ztvrdlých bradavek.

Pěkně jsem je prohnala, ty nadržence z chatu! Sobotní noc patřila jen mé kundě a jejich čuráci sloužily svou nejtěžší noc v životě. Aby mě nepomluvili, hned ráno jsem jim oběma ještě trochu oplatila a už jsem mazala domů.  Tak holky, do toho! Nenechte ty chlapy čekat, chcete to možná víc, jak oni! Splní vám všecka přání a ještě i bordel uklidí, zatím co vy si doma odpočinete a v klidu zajistíte další luxusní víkend.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedenáct