Vraz mi ho tam už ty tupče!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 2. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 3928×

Můj starší brácha byl vždycky debil, kamarádů moc neměl, zatímco já jsem byla extrovert od přírody a přátel na každém prstě  deset. On stěží kamarády dva což o to, ale nesnesli jsme se a kdyby nám někdo dal do rukou nože, na místě se pozabíjíme.

Často jsem se chodila bavit, a jednou při sobotní zábavě jsem zahlédla bráchu, přehlédla bych ho, nebo spíše přešla bez povšimnutí, jenže oči mi nedaly.. Koukám a můj brácha se na lavičce opodál líbá se svým kamarádem, rychle vytahuji mobil z kapsy a nablikám ho, abych měla důkazní materiál. Šibalsky se usmívám v představě, až mě zase nesere, já na něj vytáhnu fotky na kterých je zachycen.

Sobotu jsem si užila a nad ránem se vracela domů, potichoučku se plížím do postele, aby naši nevěděli v kolik jsem se přišla a můj debilní  brácha, rozsvítí lampičku a povídá.. "Kolik je hodin?"

Drze odseknu "Se podívej na hodinky!" a zaťukám si  na čelo a on zvýší hlas a moralizuje, a já na něj.. "Jen je vzbuď ty bukvice, všechno jim povím." Brácha se zarazil a ztišil hlas. "Jsi moc pila, že?" a já na něho.. "O nic víc než Ty!" a vytahuji mobil z kapsy, abych mu ukázala pár snímku. Zbledne jak smrt a snaží se mi mobil vyrvat z ruky. Já ječím a máma vleze do pokoje a křikne..  "Jste normální? Jsou čtyři ráno a Vy tu řvete jak na lesy!" Přitulím se k mámě a povídám jí.. "On mě osahává, dal mi ruku pod kalhotky, mamííí!!"  a hraji menší divadélko, držím přitom v ručce mobil, máma budí tátu a ten bráchovi vlepí pár facek. Noc strávím na sedačce a než opustím společný pokoj, vztyčím na bráchu prostředníček a zamávám mobilem.

Ráno není o nic lepší, brácha je uražen a hledá můj mobilní telefon. A když naši odchází do práce, pobijeme se jak malí a já mu při té příležitosti oznamuji.. "Tos posral buzíku, vystavím ty fotky po celém baráku." Brácha hodí zpátečku a omlouvá se mi, jenže na omluvy mu seru! Navrhuji mu, aby mě neprovokoval, nebo mu udělám takovou ostudu, že na ní na do smrti nezapomene. Ví, že bych to udělala a proto poslouchá, a já využívám situace a povídám mu.. "Zavolej toho druhého teplouše, chci, aby jste se přede mnou pomazlili."

Nejdřív to zkoušel finančně a když jsem mu řekla, že na ty jeho teplé prachy seru, vytočil číslo kamaráda a ten jak dorazil, tak jsme si udělali kafíčko a sedli do pokojíčku, kde mu oznámil, co bych chtěla vidět. Nejdřív se vzpíral a říkal.. "Neexistuje!" a když se mu brácha svěřil, že mám fotky, které vystavím všude, hned se jim jazýčky spletly jak copánky a líbali se, pozorovala jsem jak se jim v trenkách zvedá a chtěla krutou pomstu, a povídám kamarádovi bráchy.. "Chci, aby sis to rozdal se mnou a brácha se bude koukat, přece nejsi teplouš? Takový hezký kluk." Podívali se na sebe a brácha mu okem naznačil, že by asi měl a jeho kamarád ke mě přistoupil blíže, nejistě sundával mé kalhotky, lízal mě na stehnech a sjel i na mou skulinku, jazýčkem jí hezky prozkoumal, až mě začala šimrat, příjemně mi vlhla..

Brácha se slzami v očích celý akt sledoval a já se kochala.. "Vraz mi ho tam už ty tupče!" povím drze a on vytahuje pevný klacek z gatí a zasouvá do mé mokré díry. Líbí se mi to a zapomínám na to, že bude asi teplý, hezky mě píchá a já sleduji jeho svalnaté tělo. Je pěkný, ale buzík! Škoda, brala bych ho, jen co mě ojede a já se udělám, chce se mu stříkat a já povím "Bráchovi to nastříkej do pusy, rozumíš?" Poslušně kývne a brácha otevírá ústa, a já sleduji jak jeho výstřik směřuje bráchovi přímo do pusinky, polyká a saje, a mě se udělá nevolno, odcházím na toaletu. Když se vrátím, žádají mě, abych fotky smazala a já jim oznamuji.. "Že jsme ještě neskončili, nic se mazat nebude." Brácha mrkne očkem na svého přítele a ten bez slitování ošuká můj zadek soškou, kterou jsme mívali v pokoji. Bolelo to a brácha vše natáčel svým mobilem a pak mi řekl, pokud to nesmažeš, vystavím Tě na obdiv celému baráku, ale také i ve škole. Odevzdala jsem mu svůj mobil, aby fotky pečlivě smazal a pak přede mnou odstranil video, které nahrál a byli jsme si rovni. Pár let jsme spolu bojovali ale po letech, byli rádi, že se máme a naši? Ti to vzali skvěle. A já si uvědomila, jak jsem byla ke svému bráchovi kolikrát hnusná, až mě to mrzelo. Odpustil mi a s tím klučíček žijí dodnes. Scházíme se a z jeho strany je na vše zlé zapomenuto, akorát já si občas vzpomenu. No jo, to to svědomí, člověku nedá spát a člověk si uvědomí vlastní blbost, ale teď se tomu jen zasměje a říká "Buzeranto" mě. Není skvělej? 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a devět