Výzva

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 6. 2012 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 841×

Jednou ze ségrou, jen tak z nudy, klikáme na různé stránky, abychom jsme se pobavily, ale když klikneme na stranu jedné celebrity, říkám jí...

"Počkej ...ukaž mi ho!" ...a ona na mě hodí tupý výraz.

"Proč? Co na něm vidíš?"

"Je pěkný a dívej taky z Ostravy".

"Ty jsi praštěná ..to je největší kretén!"

"Vsadíme se?"

Ségra ačkoliv ráda sází, neponechala nic náhodě a vytasila na stůl pět tisíc s tím, že tady tohoto neulovím. Víte, já s mou sestřičkou ráda balím chlapy a čím tvrdší oříšek, tím větší výzva. Ségra ví, že já to s chlapy umím, ale něco jiného je je balit venku na ulici a něco jiného po internetu.

"Si blázen, víš to?"

"Jsem, ale chci to zkusit".

Usilovně jsem skoro několik měsíců bojovala o jeho přízeň, šlo mi o to, aby si mě všiml, ségra mi nevěřila, že toto dokážu a když jsem získala jeho obdiv, spadla jí čelist a říká mi.

"Prachy budou tvé, ale až se s ním vychrápeš!"

"Však já vím, i na to dojde".

Ségra po čase znejistěla a pomalu se připravovala na to, že pět tisíc vyhodila jak by oknem, ale mě ani tak o ty peníze nešlo, spíš sobě samé jsem si chtěla dokázat, že tady tohoto dostanu. Psala jsem mu a vyloženě lezla do prdele jen, aby zatoužil po setkání a já z toho psaní s ním vlhla a chtěla prožít to, o čem sním. Víte, když trávíte s někým tolik času, začnete uvažovat jinak, jako by mi z hlavy vypadlo, že toto je sázka. Já prostě začala mít toho chlapa ráda a dělala všechno proto, aby mě měl rád i on. Bylo mi s ním dobře a když neměl čas, stýskalo se mi.

"Rozumíte?"

Virtuální svět je krásný, okusila jsem na vlastní kůži, jaké to je mít milence po netu, vzrušovalo mě to a představovala jsem si živě sex s ním, tak jak jsme si o něm psali. Byla jsem jeho kurvička a kolikrát jsem si tak i přišla, jako bych jí byla i v reálu. Chtěla jsem mu roztáhnout nohy a škemrat o dupačku jak laciná čubka. Chtěla jsem ho celého, toužila po jeho objetí, slovech.. Chtěla jsem, já už ho milovala. Nepochopím, jak se mi to mohlo stát, já taková krásná holka s nohama pevně na zemi, ta, která má v hlavě jasno a bere vše s nadhledem, sklouzne po pár měsících do něčeho tak nepochopitelného, až si říkám...

"Jsem asi fakt blázen".

Ale miluji, miluje mě i on? Napadá mě často, když si uvědomím, co jsem to vlastně provedla.  Dala jsem do toho víc než je zdrávo, dala jsem do toho kus sebe, svou duši, city, prostě vše. Jen za tím, abych ho ulovila a pán bůh mě vytrestal tím, že jsem do toho spadla a teď čekám. Miluji muže, kterého jsem poznala po internetu, miluji ho, až to zdravé není a jsem ochotná za lásku k němu bojovat, ale bere to i on stejně? Nebo jsem jen další panenkou s kterou si rád hraje, pohraje a pak odhodí, až ho uchvátí jiná hračka? Myslíte si, že se dějí šťastný konce, tak jak je známe z televize? Láska je slepá a když jeden miluje moc, těžko pozná, jestli ten druhý miluje vůbec?

Zvykla jsem si a při představě, že se mi toto nepovede, tak jak bych si přála a vysnila. Vyhlašuji veřejný konkurs na nového milence. Neumím si představit, že by mě opustil, nechal, zapomněl. Potřebuji k sobě někoho... Potřebuji třeba právě Tebe! Už nechci být sama, udělej si ze mě svou kurvičku, bude nám fajn, stačí napsat formou komentáře pod článkem a jak budu online, určitě se nějak domluvíme. Poslední půl rok mi mnoho dal, ale truchlit nebudu, naopak, hledám nového milence, který zastoupí toho pro kterého mi srdce buší. Kdyby náhodou to přece jen vyšlo, tak neztrácejte naději, ta umírá poslední, nic totiž netrvá věčně, děkuji Vám všem. 

Fotografie poprosím na email: Sexy.Lucca@email.cz  

Přeji všem krásný víkend.

http://lucie.quicksnake.cz/

 


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedna