Zákon schválnosti

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 21. 1. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1072×

Chtěla jsem to zkusit s holkou, vzrušovaly mě videa, na níž si dvě kamarádky lížou a laskají přirození. Moc jsem to chtěla zažít a podala si inzerát.. "Možná hledám právě tebe. Jsem mladá, ještě nezkažená a láká mě sex s ženou." Trošku víc jsem se tam rozepsala a hned po vydání, mi psaly holky z celé České republiky "Ahoj. Odkud si?" Když jsem to pro třídila, zjistila jsem, že tolik jich z mého kraje není a výběr není takový, jak se jevil na začátku.. "Zákon schválnosti!" bědovala jsem. Většinou šlo o normální holky, které se mi nijak extra nelíbily. Buď to mělo velkou prdel anebo samé jebáky na ksichtu, a žádná nebyla přirozeně hezká.

Při porovnání jsem si vždycky řekla.. "Kam se na mě hrabou." Já se svou váhou o padesáti kilech jsem si přišla díky zájemkyním jako naprostá kočka. Vzhledově o poznání líp než ony, a stále to nevzdávala. Já kluka mám, když mám chuť tak mi to i udělá, o to by nešlo, jen jsem to chtěla zkusit s holkou.
Jenže žádná se mi nelíbila, střídaly se týdny a za čtvrt roku mi píše Andrea. "Stále ještě hledáš?" Ano, hledám, ale foto rozhodne odepsala jsem jí a když mi poslala fotografií. Já se do ní zakoukala, je vážně krásná. Slintám nad monitorem a takhle si představuji ženu s kterou bych si ráda užila trochu rozkoše.

Překvapí mě, že nebydlí daleko a po pár hodinách psaní si vyměníme čísla.. "Ahoj" "Ahoj" hlásek se mi chvěje a ten její mi doslova dělá příjemné šimrání v rozkroku.. "Krucinál já z ní vlhnu!!" Chtěla jsem jí poznat a vědět o ní vše a jak dny ubíhaly, zjišťovala jsem, že ona je mi dělaná na míru. Ve všem jsme si rozuměly, pořád se měly o čem bavit a sdílely spolu všechny naše sny a představy, a pak z ní vypadne.. "Tak kdy něco podnikneme?" Víkend se blížil a ze mě vyhrklo.. "V sobotu." Domluvily jsme se a v ten den jsem byla šíleně nervozní, sex se ženou jsem ještě nezažila, ona zkušenosti má snad mě povede..

Představovala jsem si jí jak na fotce a jaké překvapení nastalo, když na místě čekala žena kypřejších tvarů. "Ahoj Dominiko" promluvila na mě a mě to došlo.. "Andrea?" "Ahoj." srdce se mi na minutu zastavilo, slova došly a jen udivený pohled mě probíral ze snu.. "Kde je ta kočka z fotky?" promítalo se mi hlavou a ona absolutně v pohodě prohodí.. "Co tak koukáš? Já vím, přibrala jsem, ale to se zpraví.." Myslím, že ne, napadne mě a jsem z toho celá přešlá. Pozve mě na kafe a já se slušnosti neodmítám, ale mám už jaksi po náladě. S touto nechci zažít nic, ať mi ani pusu nedává!  ...je ošklivá, tlustá a neupravená. Já se vyfikla, příprava jak na první soulož s klukem a nakonec z toho nic nebude. "Dám si vodku!" křiknu na číšníka, protože jedině tak přestanu vnímat realitu a ožeru se!

"Je poledne a ty si dáš vodku?" promluví moralistka Andrea, která ví, že nepiji, ale co jsem měla dělat? "Dám, mám na ní děsnou chuť.." a omlouvám to víkendem. Když jsem už trošku při opilá a objednávám si svou dvanáctou vodku, brzdí mě, že kde do večera, ale na to jí seru a ona využije příležitosti a přisedne ke mě a začne mě hladit po noze. To se mi příčilo a hodně! Navíc všude lidi a za drnčící telefon z její kabelky jsem děkovala pánu bohu.. "Kdo to byl?" "Můj přítel, přijede pro nás" Ty vole, mě snad raní, objednávám si posledního panáka a jak ho do sebe hodím, chlap jak z plakátu stojí za mnou.. "Ahoj holky, my dva se ještě neznáme. Já jsem Jirka přítel Andrejky." Koukám, nevím čemu to přičíst, ale vypadá dobře.

Čumím na ně a nechápu jak je možné, že tak hezký chlap má po boku takovou bečku. Působí sympaticky a je docela i výřečný, nemůžu si pomoct a toužím po sexu s ním, když mě ta jeho krasavice tolik zklamala. Nevím, zda si toho všímá a je mi to po půl hodině zcela fuk, a normálně ho balím a nadrženě koukám "Dominiko jsi velice hezké děvče.." prohodí a obejme tu svou, přičemž mě natáhne a Andrea mi nabízí přespání u nich. "Samotná nebudeš brouzdat městem, vyspíš se a zítra tě může Jirka hodit." To se mi hodilo a tak jsem její nabídku přijala. Bydleli na malé vsi a měli to tam moc hezké, povídali jsme si na terase a mě to nedalo, a pořád jsem vyzvídala, jak to mezi sebou mají a když už se debata strhávala do extrému, zvýšeným hlasem mi povídá.. "Vždyť jsi mi říkala, že máš kluka?!?" "No mám, ale co oči nevidí, to srdce nebolí" Škaredě na mě pohlédne a Jirkovi se vykouzlí úsměv na tváři.. "Ta holka ví, co chce." "Jen, aby nechtěla tebe miláčku.." zaslechnu než zavřu očka a ráno mě budí Jirka.. "Vstávej, bude už dvanáct."

"Cože? To je tolik!" Vyletím z postele a rovnou si to mířím do koupelny, on mi mezitím udělá kafe a za stolem čeká, až se vypotácím z koupelny.. "Jsi v pohodě?" "Jooo" křiknu a za moment jsem u něj.. "Kde je Andrea?" "Ta je v práci" Větší radost mi udělat nemohla. Po ránu byl ten její ještě hezčí nežli včera a já si neodpustila narážky.. "To se nebojí, že bychom tady.." "Prosím tě i kdyby, ani ona není svatá.." pronese stroze a já po něm vystartuji, a chci to hned.. "No tak, na co čekáš?" odhodím ručník na podlahu a on se na mě vrhne jako zvíře. Je tak mužný a sexy zároveň, vlhnu z něj jak z žádného jiného.. "Och" vzrušuje ho to, ale mě taky. Posadí mě na stůl a pronikne do mě, až zaúpím. Je to vážně krásný, drtí mě a pevně tiskne. Střídáme polohy a brzy vybuchuji jak sopka a on hned po mě, plní mé ústa spermatem "Dominiko ty jsi ale, to se dělá kamarádce?" Na to jsem vážně nevěděla co říct a šla hodit raději sprchu znova, po které mě odvezl domů a já budu velice ráda, když zůstaneme s Andreou v kontaktu, toho jejího bych píchala pořád, to ten můj už žádný numero není a já si chci znovu v životě užívat, dokud aspoň závazky nemám!

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a dvě