Zaplacený dluh

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 30. 1. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1372×

Kontrolka už mi svítí, je třeba natankovat.

Zastavím u jedné benzínky na kraji cesty a tankuji naftu do svého ojetého vozu, abych dojela v klídku domů, jenže při mé nepozornosti přeliji a zhrozím se bedny na které ručička ukazuje 560 korun.

"Do prdele!" V peněžence jen pětistovka, co budu dělat? Chvíli šmejdím v kabelce, jestli na mě nevyskočí nějaké drobné, ale marná práce, našla jsem jen 4 koruny. 56 kaček mi chybí. S hrozným studem táhnu k čerpací stanici a chlapík v uniformě s úsměvem na tváři povídá.. "560" "Och. Já nemám tolik, chybí mi." "Co Vám chybí?" "56 korun" "Si děláte snad prdel, ne?" "Opravdu ne, nešlo by to odsát, to co jsem přelila?" "To by opravdu nešlo milá slečno!"  Cítím se jak naprostý trotl a zklíčeně zírám na pána za kasou, a on mi po minutě uvažování navrhuje, že to zaplatí ze svého za malou proti službičku.. "Děkuji, děkuji moc." "Zatím není za, co!" Hodí do kasy z peněženky 56 korun a zamyká dveře.. "Půjdeme dozadu.." následuji ho a čekám, že budu něco dělat, abych svůj dluh odpracovala, ale jen co se ocitneme v malém kumbálu, povídá mi..

"Hadry dolů a fofrem." "Cože?" "Ty neslyšíš, svlékat se máš!" "Za 56 kaček?" "Neser mě, nebo zavolám policajty" a já ze sebe stáhla šatičky a stála před ním jak mě bůh stvořil.. "Tak se mi to líbí, teď na kolena a vykuř mi ptáka." "Za co mě máte?"

"TY BUDEŠ JEŠTĚ DRZÁ, JO? JAK CHCEŠ!" a zvedne mobil a straší mě, že zavolá policií. Já z obav pokleknu a kouřím mu péro a chlapík si spokojeně mne ruce, jak jsem šikovná. "Roztáhni tu kundu, pomůžu ti.." a já povolím nožky a on mi jí ručně projede, až zasténám a mám nutkání šukat, ale z celé té situace jsem taková nesvá a pořád dělám drahoty..

"KUNDA TI VLHNE, TO JE DOBRÉ ZNAMENÍ, CHCEŠ VYŠUKAT NEBO BYS RADĚJI KOUŘILA?" Jistě, že šukat, koho to baví kouřit chlapovi a nic z toho nemít? "Šukat, budeme." "Poslušná holka, sedni mi na něj.." a já sedla celou váhou na jeho klacek a už jsme si tam šukali, až z nás pot tekl.

Vyhecovaná pička si užívala a jak mi zkropil kundičku, říkám mu.. "Já chci ještě." "Slečně to nestačilo, jak si přeješ.." a chytil mě za hlavu a narazil mi ústy na jeho penis. Já stavěla tu jeho příčku znova, ale s větší chutí. Olizuji se na rtech a mnu ručkou na kundičce, on mě pak položí na podlahu a nohy položí na ramena.

"Za 56 korun jsem ještě nešukal." "Ani já, ne.." usmějeme se a pícháme na zemi jak zvířata a já se v tom vedru udělám a chci mu ho sát, jak bude stříkat. Otevřu ústa a špitnu.. "Sem." Chlap vytáhne péro a šuká mi tlamičku a já polykám to jeho teplé sperma, a chci ještě. Ale venku už někdo buší na dveře a on se omluví, že teď už vážně musí.

Upravím se v kumbále a pak vylezu ven. Napumpuji plnou nádrž a jdu za chlapem znova, ale co mě se stalo vážení, to by jste nevěřili. Měnila se služba a já svůj dluh musela odmrdat do rána.
Od teď, už čepuji naftu jedině tímto způsobem, zašukám si a neplatím ani kačku.

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a čtyři