Žena pro dva

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 7. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1777×

Jaký to je spát s dvěma muži? O tom bych Vám mohla vyprávět hodiny. Když se na to dívám z pohledu čistě sexuálního, mohu říct, že pro ženu to je každopádně vzrušující, ale zkusili jste někdy milé dámy, šukat se dvěma které milujete? Rozdíl je v tom veliký.

Takový klasický sex, bez citu, je mnohem zajímavější, stačí pár úsměvu, vypije se pár drinku a jde se na věc. Jednoho do pusinky, druhého do prcinky a už to jede. Vzrušení a slast ovládá celé vaše tělo a vy si užíváte celý ten akt. Nehledě na to, že muži s kterými šukáte, si Vás nemohou vynachválit.

Jo, jo i toto mám ráda, ale co se mi nestalo, jen si představte tu situaci.
Spíte nějaký čas s mužem, kterého milujete a říkáte si...

"Tady toto snad vydrží" je okouzlující, splní první poslední a kdyby to šlo, snese Vám i modré z nebe, jenže jeho kamarád je taky atraktivní muž, svádí Vás a Vy jej začnete chtít taky. Stačí pár dotyku a letmých polibku z čehož máte v tu ránu kalhotky na ždímání a když máte tu příležitost. Uděláte to, co já , však co, přítel se to nemusí nikdy dovědět, ne? 

Vyspala jsem se s Radkem a myslela si, že to bude naše tajemství, i když v podvědomí jsem si připouštěla i ten fakt "Co kdyby to prasklo?" Nad krátkým shrnutím, jsem došla k závěru, že ani toto by nebylo špatné, i když bych muži, s kterým žiji ublížila, ale žijeme jenom jednou, i když je v mnoha ohledech můj přítel dokonalý a Radek na něj nikdy mít nebude. Já chtěla Radka a ne osobu o níž jsem byla přesvědčena, že s ní budu žít celý život.

Sex je krásný, ale chtíč je svině...

Spala jsem s ním nějaký čas, až jsem k němu začala cítit něco víc, než jen pouhé kamarádství a nutkání se udělat. Bral to stejně, řekla bych. Jednoho dne si krásně šukáme a můj přítel, jeho nejlepší kamarád, přijde domů. "Kde tě mám lásko?" ptá se ve dveřích a já v zápalu orgasmu, neslyším, nevidím a jen hlasitě řvu jak je mi dobře. Vejde do místností a vidí nás, a co myslíte, že se stalo? Když jsem ho zaregistrovala, byla jsem akorát zralá na kolaps a čekala, až mě vypleská a okřikne, jaká jsem děvka, ale on ne! Sedl si na židli a řekl "Nenechte se rušit, já se budu jen dívat"

Radek by i pokračoval, byl silně vzrušený a chtělo se mu šukat dál, ale já nemohla "Nech mě!" "Co blbneš? Mu to nevadí" "Ale mě jo" a do toho můj přítel zvýšeným hlasem poví. "Šukej jako bych tu nebyl, rozumíš!" Nemohla jsem, dívali se na mě oba muži, které miluji a ani jednomu jsem nikdy nechtěla ublížit a přesto vše, mi to tak přišlo. Vstala jsem z postele a odešla do koupelny, a oni se spolu bavili úplně normálně a když vycházím, strhne mě můj přítel a říká mi.

"Šukej s ním" "Proč?" "Protože ti to říkám!!!" "To neudělám" "Už jsi to udělala, tak mazej" Slzy v očích, smíšené pocity a on mi začne na chodbě laskat kundičku a žádá, abych šla za jeho kamarádem a udělala mu to, jak se sluší a patří. Když můj poštěváček byl téměř k prasknutí, přidal se Radek a začal mě líbat, na chodbě si mě podávali, každý z jedné strany a já šukala tak, jako vždy ...jednoho do prcinky, druhého do pusinky. Co na tom? Mám to přece tak ráda, ale s chlapy s kterými jsem to dělala, byl rozdíl v tom, že oni se druhý den sbalili a odešli, kdybych nechtěla, už je nevidím, snad do konce života a teď? 

Šukaná jak děvka dvěma, které miluji ...ty pohledy a myšlenky, co bude asi pak, mě přímo děsily. Ačkoliv jsem si to přála, něco jiného je o tom snít, a něco jiného je to zažít. Můj přítel poté, si už jiný sex nedokázal představit a když chtěl, pokaždé přizval Radka. Je to od něj pěkné, že pozve i kamaráda, ale jak si mám přijít já? Sedím nad hrnkem kávy a přemýšlím o životě...

O tom, co bude a jestli ještě něco bude?

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.44.*** | 8.3.2016 14:18
Kdysi jsem se doslechl , že milovat se dá pouze jeden ,ale mnoho jich  můžeme mít rádi smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.3.2016 21:12
Milovat lze i dva... Opravdu.
erekčič z IP 37.48.54.*** | 1.4.2016 13:07
Pokud jde o dvojčata ,tak tomu věřím smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 1.4.2016 21:43
Nevěříš, protože jsi nezažil ale to je pochopitelné, přesto věř, že jde.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a pět