Změna je život

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 1. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1772×

Jaké to je šukat s blondýnkou, brunetou anebo zrzkou? Měli jste už všechny? Někomu se podaří, jinému nezbývá nic jiného než snít. Některé dvojice místo toho, aby měnili partnerku anebo partnera volí způsob bez nevěry, víte jaký?

Klára s Tomášem spolu žili nějaký čas. Tomáš se do ní zamiloval pro její zrzavou hřívu. Byla jiná než ostatní, velmi přitažlivá a krásná, ale za čas začal koukat po ženách s jinými vlasy. Blondýny, brunety, černovlásky, všechny se mu jevily jako atraktivní samičky a velice ho zajímalo, jaké ty druhé jsou.

To asi každého chlapa a muž, který neměl to štěstí a neopíchal všechny, sní a představuje si sex s jinou. Jak jeho chutě zahnat a zbavit se strašáka se jménem "nevěra" vyřešila Klára obdivuhodným způsobem. Některé si marně lámou hlavu co udělat, aby jejich miláček nešukal jiné. Klára však nikoliv, zavítala místo toho raději do drogérie a nakoupila si širokou paletu barev. Jak si všimla, že Tomáš častěji kouká po brunetě, zvolila hnědý odstín barvy a komplet se přebarvila. Rázem z ní byla okouzlující a smyslná brunetka. Tomáš se na ní nemohl vynadívat. Byla to ona, ale přesto byla jiná. Barva jí náramně seděla, jako by se s ní narodila.

Pyšnil se svou partnerkou, jak s novým vozem a byl rád, že je ta jeho tak nápaditá a sexy. Když ho šimral ocas zas a Klára si všimla, že kouká po jiné sukni, navštívila raději salon, kde se nechala obarvit na blondýnku. I ta barva z ní udělala přenádhernou ženu. Díky tomu, že byla od přírody extrémně vybavená a sexy si mohla dát na hlavu cokoliv a vše jí neuvěřitelně slušelo. Tomáš byl na ní hrdý a byl rád, že může zkusit sex s blondýnkou. Užívali si sexu a když se sešel s kamarády, mohl se i on pochlubit, že šukal skoro každou, přitom to byla stále ta jeho původem zrzečka.

Kláru tato hra bavila. Pokaždé jí musel oslovovat v posteli jiným jménem a i dole na přirození se obarvila tak, aby barva byla shodná s tou na hlavě. Okolí jí obdivovalo a pánové slintali touhou. Vystřídala mnoho barev, pak i účesů a pokaždé byla jiná a pro svého Tomáše tou jedinou, kterou nade vše miloval. Vážně hezký a jak jste na tom Vy? Měli jste už všechny? Jak by se Vám líbil tento způsob? Uspokojilo by Vás to anebo by jste stále hledali jinou jen pro ten pocit.. "Měl jsem v posteli brunetku pak blondýnu atd."
Napište pod článkem jak to vidíte Vy. Uvítali by jste takovou změnu doma?

S přátelským pozdravem Sexy Lucca 
http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a osm