Zpověď

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 5. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 786×

Proč je ze mě kurva, ptáte se? Proč roztáhnu nohy a natáhnu dlaň?  Protože Vy, počestné husičky tohle všechno děláte za jednu chudou výplatu, kterou stejně vracíte, jako služky, kuchařky, matky a děvky zároveň.

Nevěřícně koukáte... ale čtěte dál. Moje startovací čára byla úplně stejná, jako mojí kamarádky už od školky. Obě jsme byly na zdrávce, spolu ji dokončily a vydaly se za slibným inzerátem do krajského města za prací. Přijely jsme ale ve špatný den, zítra se měl konat pohovor. Moc peněz jsme neměly, na nocleh by to nevyšlo a tak jsme šly posedět do nonstop baru, že to nějak přečkáme. Po chvíli jsme už neměli nouzi ani o společnost a tak večer příjemně ubíhal. Nepily jsme žádný alkohol a kluk, říkejme mu David, který seděl s naší veselou společností, také ne. Seděl vedle mně a tak jsme se dali do řeči a já mu řekla o našem problému. Když mi řekl, že mají s klukama malou klubovnu, kde by se dalo přespat, zajásala jsem a hned o tom řekla kamarádce. Ještě jsme chvíli poseděli, společnost se pomalu vytrácela, posilněna alkoholem a my se vydali s Davidem ke slíbené klubovně.

"Tady to je, ale nečekejte žádný komfort"

...a už nás vedl studenou tmavou chodbou někam dolů po schodech k zamřížovaným dveřím. Vešli jsme, byl tam malý bar, dlouhý stůl se židlemi a vzadu za barem malý výklenek, kde byla za závěsem válenda. Pro nás dvě to stačí, pomyslela jsem si a odložila věci na stůl. Kamarádka už zívala, byly jsme obě nadšené, že ráno budem aspoň trochu k světu. Zvonek u dveří ale přerušil další naše myšlenky. Když David otevřel, vešli tři už naši známí z baru a David za nimi zamkl. V té chvíli jsme si obě uvědomily svou naivitu. Bez okolků nás vyzvali k odložení oblečení. V tu chvíli jsem si ještě myslela, že to ani nemyslí vážně, že se situace obrátí ve smích, ale facka na mou tvář mě postavila do kruté reality. Podívala jsem se vyčítavě na Davida, ale ten šel pustit hudbu a vůbec se na mě nepodíval.

"Tak bude to, nebo vám máme pomoct?"

Prut, který se objevil v ruce jednoho z nich nás nenechal na pochybách, co se chystá. Posadili se před nás a dívali se, jak pomalu odkládáme oblečení... když jsme byli už jen v podprsenkách a maličkých kalhotkách, začali se vyslíkat i oni a vyzvali nás k tanci... Neochotně jsme se pohupovaly, ani jsme se s kamarádkou na sebe nepodívaly... Někde vylovili flašky rumu a donutili nás se napít a ještě... ale to už nás obestoupili a jejich nenechavé ruce z nás tahaly to poslední, co jsme na sobě měly... s pláčem jsme se začaly bránit. Jeden z nich přehnul kamarádku přes klín a prutem ji švihal na výstrahu k poslušnosti. Už jsme se nebránily ani pití, ani jejich požadavkům... zatímco kamarádku odvedli do výklenku, já zůstala se dvěma z nich před barem a musela pózovat, jak si zrovna vzpomněli. Když mi poručili lehnout na stůl a projíždět si kundičku, jeden už nevydržel a vrhnul se ke mě a vítězně se smál.

"Vždyť ona to sama chce, pojď si sáhnout!" ...a oba mi strkali prsty do už opravdu hodně mokré kundy. Projížděli ji rukama a přišel třetí, který si začal užívat s mými kozami. Pak se na mě i na kamarádce začali všichni střídat. Přestala jsem vnímat čas, opilá jsem dělala, co se po mě chtělo a co bylo nejhorší, prožívala orgasmy, jeden za druhým. Kamarádce se přestali věnovat, usnula a já do úmoru obšťastňovala všechny čtyři. Byli nadšení, jak moje kunda přijímala a bez mé vůle tekla a tekla. Nebudu se dál rozepisovat, další už určitě tušíte. Dnes se mají věci tak, že kamarádka běhá upocená do práce, doma kolem dvou dětí a muže, věčně sedícího u televize v malém panelákovém bytě, žehrá na krizi, obléká se v sekáči, zatímco já. Ano, mám všechno, učím se jazykům a budoucnosti se nebojím.

(Majda 26 let)

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a deset